2015 рік

Про затвердження проекту детального плану території в адміністративних межах Паланської сільської ради за межами населеного пункту

РОЗРОРЯДЖЕННЯ: ДП Умань-Агро Собківська с.р. Розроблення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ: ДП Умань-Агро Ропотуська с.р. Розроблення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ: ДП Умань-Агро Максимівська с.р. Розроблення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ: ДП Умань-Агро Томашівська с.р. Розроблення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про організацію громадських робіт в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2015 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про очищення влади"

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 1)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 2)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 3)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 4)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 5)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 6)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 7)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 8)

ДЕКЛАРАЦІЯ Про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру (сторінка 9)

ЗАЯВА про проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про створення робочої групи з питань вивчення добровільного об’єднання територіальних громад Уманського району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про підготовку до зими 2015-2016 років"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про завершення опалювального сезону 2015 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню, поліпшення довкіля населених пунктів району"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про черговий призов громадян України на строкову військову службу в 2015 році"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про забезпечення цивільного захисту

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про схвалення проекту районного бюджету на 2015 рік тапрогнозування районного бюджету на 2016-2017 роки"

Додаток 1

Додаток 2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 13.01.2011 №163 "Про доступ до публічної інформації"