Виконання Уманського районного бюджету

за І півріччя 2021 року

Дохідна частина Уманського районного бюджету на 2021 рік затверджена по загальному фонду у сумі – 60,9 тис. грн, на січень - червень затверджено план у сумі – 28,3 тис. грн.

До районного бюджету за І півріччя по загальному фонду мобілізовано 120,7 тис. грн власних доходів (без трансфертів), що у 4,3 рази більше затвердженого плану на період, або більше на 92,4 тис. грн. Кошти надійшли від: плати за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів  у сумі – 89,2 тис. грн, що на 76,2 тис. грн більше затвердженого плану на звітний період (13,0 тис. грн), податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – 2,5 тис. грн, що на 2,1 тис. грн більше затвердженого плану на період; адміністративного збору за проведення державної реєстрації – 2,4 тис. грн, або 40,0 відсотків до плану на період, адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 0,5 тис. грн   та інші надходження у сумі – 26,1 тис. грн.

За І півріччя 2021 року забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам апарату Уманської районної ради та в повному обсязі проведено розрахунки за спожиті енергоносії.