Cектор державної реєстрації

Сектор державної реєстрації є структурним підрозділом Уманської районної державної адміністрації Черкаської області та підпорядковується голові районної державної адміністрації. Метою діяльності сектору є забезпечення виконання повноважень райдержадміністрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Основними завданнями сектору є:

1. Забезпечення проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

2. Забезпечення державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій щодо юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

3. Ведення Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру.

4. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

5. Ведення реєстраційних справ.

Адреса:

Вул. Горького, 35а, м. Умань, Черкаська область, 20300

Тел. (04744) 3-00-44

Розклад роботи: пн.-чт. з 8:00 до 17:15, пт. з 8:00 до 16:00

Графік особистого прийому громадян завувачем сектору державної реєстрації

Ковальчук Леся Василівна

Вівторок з 09.00 до 11.00

П’ятниця з  09.00 до 11.00

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг
сектору державної реєстрації

он-лайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР)

он-лайн сервіс отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно