Інформація щодо надання адміністративних послуг в межах центру надання адміністративних послуг за період із 01.01.2019 по 01.04.2019 року

За період із 01.01.2019 по 01.04.2019 року через Центр надання адміністративних послуг надано 3244 послуги. Це послуги:

• Управління Держгеокадастру в м. Умань та Уманському районі - 2022 з них:

витяги з Державного земельного кадастру - 121;

витяги про нормативно грошову оцінку - 1568;

довідка  з державної статистичної звітності про наявність земель та розподілу їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями - 187;

внесення до ДЗК відомостей ( змін до них) про земельну ділянку - 91;

державна реєстрація земельної ділянки 55.

• Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – 43 з них:

висновок по проекту землеустрою - 16;

містобудівні умови та обмеження - 10;

будівельний паспорт - 15;

паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - 2.

• Уманського РВ УДМС України в Черкаській області, а саме вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45 річного віку – 89;
  • Сектору державної реєстрації райдержадміністрації  – 924 з них: реєстрація бізнесу -175; реєстрація речового права на нерухоме майно -748.
  • Головного територіальне управління юстиції-1;
  • Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 26  з  них:  прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування - 25; установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги інвалідам війни -1.

Проведена робота по підключенню адміністратора відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації до Державного земельного кадастру. За І квартал надано 140 витягів з Державного земельного кадастру. Сума коштів, яка надійшла до районного бюджету за надання витягів з ДЗК становить 13447 грн.