Інформація щодо надання адміністративних послуг в межах центру надання адміністративних послуг за період із 01.01.2019 по 01.07.2019 року

За період із 01.01.2019 по 01.07.2019 року через Центр надання адміністративних послуг надано  5595 послуг.  Це послуги:

• Управління Держгеокадастру в м. Умань та Уманському районі - 3306 з них:

витяги з Державного земельного кадастру - 362;

витяги про нормативно грошову оцінку - 2293;

довідка  з державної статистичної звітності про наявність земель та розподілу їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями -378;

внесення до ДЗК відомостей ( змін до них) про земельну ділянку - 150;

державна реєстрація земельної ділянки  123.

• Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – 79 з них:

висновок по проекту землеустрою - 38;

містобудівні умови та обмеження - 16;

будівельний паспорт - 21;

паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - 4.

• Уманського РВ УДМС України в Черкаській області, а саме вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 і 45 річного віку – 193;
  • Сектору державної реєстрації райдержадміністрації  – 1737 з них: реєстрація бізнесу -380; реєстрація речового права на нерухоме майно -1357.
  • Головного територіальне управління юстиції - 4;
  • Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 40 з  них:  прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування - 37; установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги інвалідам війни -3.
  • реєстрація документів дозвільного характеру  5 (експлуатаційний дозвіл 1 та декларація відповідності  - 4)

Проведена робота по підключенню адміністратора відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації до Державного земельного кадастру. За І півріччя 2019 року надано 231 витяг з Державного земельного кадастру. Сума коштів, яка надійшла до районного бюджету за надання витягів з ДЗК становить 22188 грн.