Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати районної та місцевих рад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної демократичної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Завдяки реформі децентралізації влади вперше в історії сучасної України громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. 

Впевнений у тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід сприяють розбудові й розвитку Уманського району, а розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Зі святом!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації

Євгеній Данченко« повернутися до списку оголошень