Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Уманщини!

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється уже четверта річниця перемоги Революції Гідності і, водночас, - сумні роковини загибелі Небесної Сотні – героїв, які поклали своє життя за краще майбутнє для України і для усіх нас з вами.

Боротьба Майдану завершилась перемогою над злочинним режимом тодішньої влади.  Але боротьба за самовизначення, за право бути господарями на своїй землі і досі триває на сході нашої держави.

Історія України – це історія постійної боротьби. Свобода нам ніколи не діставалася легко. Ми повинні усвідомити: цінність незалежності – безмірна, а процес становлення держави – тривалий і непростий.

Та ми, безперечно, стали на цей шлях. Реформи Президента Петра Порошенка спрямовані на розвиток європейської демократичної країни. Саме за цей вектор розвитку і полягли Герої Небесної Сотні. 

Ми отримали можливість реалізувати себе, зберегти власне коріння, історію і національну ідентичність. Ми можемо «дихати на повні груди», вільно висловлювати думки і відстоювати свої права. 

Тож будьмо гідні подвигу сміливої Сотні! Докладімо усіх зусиль для процвітання нашого краю, нашої країни. Давайте будувати краще майбутнє у взаєморозумінні та єдності, дружбі та братерстві.

Глибока шана та повага мужнім, самовідданим Героям Небесної Сотні та усім тим, хто зараз боронить Україну на сході!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко« повернутися до списку оголошень