Вітання голови райдержадміністрації з Днем знань

Дорогі школярі! Шановні освітяни Уманщини!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року.

Перше вересня – це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Цього навчального року вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань 432 маленьких школярів з Уманщини. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Дорогі учні! Наш край і вся Україна сьогодні потребує ваших знань та вміння вкласти їх на розбудову сильної, духовно та економічно розвинутої держави. Тож вчіться з ентузіазмом, адже знання – це сила.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякуємо вам за щоденну самовіддану працю, мудрість і терпіння. Ми вдячні вам за те, що ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом з молодою генерацією.

Тож у добру путь! Натхненної праці, творчих успіхів, підкорення нових вершин!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації