Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Уманщини!

Прийміть найтепліші вітання із професійним святом –

Днем працівників сільського господарства!

Це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, а й людську долю. Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим і в Уманському районі, в якому працюють дбайливі господарі.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

З глибокою повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко