Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Це свято – чудова нагода ще раз сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Уманщини за вклад у розвиток регіону, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Вашими зусиллями свого часу творилася славна історія нашого краю, його духовне та культурне надбання. Тож у  цей святковий день прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках!

З повагою – перший заступник голови Уманської райдержадміністрації

Сергій Жорницький