Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Уманщини! Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, відтворювати та збагачувати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша професійна діяльність забезпечує формування національної пам’яті й ідентичності, сприяє об’єднанню нації, дбає про культурний розвиток нашої держави.

Пишаємося пісенним, фольклорним, художнім надбанням наших митців, аматорів сцени та народних майстрів, які своєю сумлінною творчою працею вносять колоритну частку в духовну скарбницю України, плекають неповторну культуру Уманщини, гідно представляють мистецтво району в області та за її межами.

Символічно, що День працівників культури та майстрів народного мистецтва свято поєднується з Днем української писемності та мови. Мова і культура – це те, що перетворює групу людей у націю, ідентифікує зі своїм корінням, виховує громадянина.

З нагоди професійного свята щиро зичу вам міцного здоров’я, творчих успіхів, незгасного прагнення до самовдосконалення, сили і наснаги й надалі відроджувати українську національну культуру.

 

З повагою –

перший заступник голови Уманської райдержадміністрації

Сергій Жорницький

 « повернутися до списку оголошень