Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Уманщини!

Щиро вітаю вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Ваша сфера діяльності – одна із найважливіших для нашої країни. Адже засоби масової комунікації стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без радіо та телебачення, без інтернет-технологій та цифрового зв’язку.

Забезпечуючи суспільство об’єктивною та неупередженою інформацією, ви формуєте громадську думку та створюєте морально і духовно сильну націю. Завдяки вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно у світ.

Тож з нагоди професійного свята щиро зичу вам міцного здоров'я, професійних успіхів,  незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчих ідей та втілення їх у життя. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та лише приємні емоції.

З повагою –

перший заступник голови Уманської райдержадміністрації