Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації з Днем журналіста

Шановні журналісти Уманщини! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Ваша професія – почесна і надзвичайно потрібна в суспільстві, адже покликана не лише розширювати людські знання, а й нести  правду та захищати справедливість.  День за днем журналісти занурюються у бурхливий вир подій, першими дізнаються про найсвіжіші новини, оперативно знайомлять з ними населення, створюючи об'єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасність ставить перед регіональними медіа непрості виклики, але переконана, що для вас – сильних, мудрих і професійних людей – це стане лише новим стимулом для розвитку.

У цей святковий для вас день бажаю плідної творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк