Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Прийміть найтепліші та найщиріші слова вдячності за те, що не шкодуючи зусиль і часу, вдень і вночі приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя.

Приємно відзначити, що медичні працівники району навіть в непростих сьогодення намагаються працювати якісно і професійно, впроваджувати нові методики лікування й попередження захворювань.

Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щиро бажаю, щоб у вашому житті було більше щастя, радості і світлих перспектив, був міцним імунітет від хвороб і стресів.

Нових високих досягнень, невичерпної творчої наснаги й успіхів у всіх починаннях! Міцного здоров'я, достатку, сімейного затишку вам і вашим рідним!

Зі святом, дорогі наші медичні працівники району!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк