Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам'яті захисників України

Шановні жителі Уманщини! 29 серпня, у річницю боїв в Іловайському котлі, ми згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в неоголошеній війні, воїнів АТО/ООС.

Наші українські Герої – приклад мужності та незламності. Поставивши свободу своєї держави вище власних життів, вони проявили найвищу жертовність та вписали свої імена в історію незалежності України.

Щирі співчуття – сім’ям загиблих. І безмежна вдячність – батькам, які виховали справжніх патріотів і захисників своєї країни.

Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання  перед пам’яттю полеглих воїнів. Герої не вмирають, вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятатимемо. Тож вічна шана і вічна пам'ять Героям-захисникам!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк