Черкаська область

Вітання голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Днем дошкілля

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Уманщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Скільки сили, любові і світла потрібно, щоб вести дитину стрімкими стежками навколишнього світу, навчати першій азбуці життя, доброті, допомагати відкрити красу довкілля! Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця.

Нехай же на цьому благородному шляху виховання підростаючого покоління вас завжди супроводжують успіхи. Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за професіоналізм, наполегливість, мудрість і віддане служіння улюбленій справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого вогника, щедрості серця, здійснення мрій. Нехай вам завжди всміхається доля та дарує багато світлих днів і щасливих років!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк