Черкаська область

Вітання голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Всесвітнім днем пошти

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Приємно, що сьогодні Українська пошта стоїть на порозі прогресивних змін, залишаючи, водночас, традиційну і близьку форму обслуговування людей.

Дякую вам за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір, радуєте звісточкою від рідних і близьких.

Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а всі починання завжди одержують заслужене визнання!

Миру вам, здоров’я, достатку, оптимізму, благополуччя, здійснення усіх бажань і надій!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк