Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та звязку! Прийміть найтепліші вітання з нагоди професійного свята!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова суспільного прогресу. Нині ми щодня знаходимося в потоках інформації з різних медіа-ресурсів, за секунди обмінюємося даними через телефонні та Інтернет-мережі.

Завдяки вам ми дізнаємось свіжі новини з життя країни і світу, маємо змогу вчасно підготуватися до надзвичайних ситуацій, заявити про болючі проблеми, що потребують вирішення, поділитися радісними чи сумними подіями. Людина як соціальна істота потребує ефективної комунікації.

Ваша праця – щодня у кожному домі. Вам довіряють, на вас рівняються, вами надихаються. Тож незмінно слідуйте нормам журналістської етики, з мудрістю та виваженістю виконуйте свою надзвичайно важливу працю, не залишаючи жодного глядача та слухача у «темряві» незнання.

Дякую за сумлінну та наполегливу працю всім, хто на теренах Уманщини проводить свою діяльність у цій сфері. Бажаю успіхів, професійного зростання, невичерпної енергії та втілення нових цікавих ідей!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк