Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі Уманщини! Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

Події, що відбувалися з нашим суспільством у 2004 році та на зламі 2013/14 років, мають доленосне значення для України й українців. Адже в цей період українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто право вільно творити власне майбутнє.

Тож у День Гідності та Свободи ми вшановуємо патріотів, які боронили наш спокій та свободу – Героїв Небесної Сотні, кожного, хто залишив свої справи та вийшов на Майдан; тих, хто зараз береже мир та спокій в зоні ООС, а також тих, хто допомагає нашим воїнам. Вічна пам'ять загиблим Героям, серед яких – і наш земляк Віталій Смоленський.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни, попри різні життєві та політичні погляди. Бо Євромайдан – це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність.

Зробімо все, щоб не змарнувати здобутий кров’ю шанс побудувати процвітаючу європейську країну та врешті досягти миру.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк