Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем Збройних Сил України

Шановні захисники Української держави! У цей святковий день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії – не просто професія, це – найвища честь та покликання. Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі. Тож і понині авторитет української армії в суспільстві безумовний.

В період Російської агресії Збройні Сили України демонструють організованість, дисципліну, патріотизм, здатність залишатися гарантом стабільності, суверенітету і територіальної цілісності держави. Ви – наша надія й опора, адже бороните наші домівки і наші життя.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

 

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк« повернутися до списку оголошень