Черкаська область

Провідний спеціаліст служби у справах дітей Уманської райдержадміністрації

Наказ Уманської районної державної адміністрації від 07.02.2018 N2-к  "Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця"

до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів

України від 25 жовтня 2017 р. N 815)

наказом керівника апарату

від 07.02.2018 N 2-к

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду провідного спеціаліста служби у справах

дітей Уманської райдержадміністрації

місто Умань, площа Соборності 1

Загальні умови

Посадові обов’язки

Здійснює координацію, організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ у питаннях які належать до компетенції служби. Проводить бесіди з батьками або опікунами, піклувальниками, посадовими особами з метою з’ясування причин та умов, які призвели до порушення прав дітей, вчинення правопорушень, і вжити заходів до усунення таких причин. Відвідує дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебувають на обліку в службі, за місцем їх проживання, навчання і роботи, вживати заходів для соціального захисту дітей.

Умови оплати праці

Згідно штатного розпису

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроковість

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

Копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою  або   четвертою   статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік; посвідчення  атестації щодо вільного володіння  державною мовою.

Строк подачі документів до 27.02.2018

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

02.03.2018 , 10:00, місто Умань, площа Соборності 1, Уманська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Власюк Леся Дмитрівна

3-70-29

е-mail: urda@it-tim.net

Кваліфікаційні  вимоги

1

Наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3

Володіння державною

мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення

Впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft  Excel, MS Office, Internet)

Якісне виконання поставлених завдань

Вміння працювати з інформацією

3

Особистісні компетенції

Відповідальність; уважність до деталей; вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

Знання

законодавства

Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», законодавство про працю.

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції(положення про структурний підрозділ)

Закони України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»