Черкаська область

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації

Наказ Уманської районної державної адміністрації від 12.02.2018 N3-к  "Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця"

до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів

України від 25 жовтня 2017 р. N 815)

наказом керівника апарату

від 12.02.2018 N3-к

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу економічного

розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації

місто Умань, площа Соборності 1

Загальні умови

Посадові обов’язки

Розробляє прогнози економічного і соціального розвитку району на середньостроковий період та програми її економічного і соціального розвитку на короткостроковий період, метою яких є розв’язання проблем розвитку району. Бере участь у здійсненні заходів щодо координації закупівель, товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів.

Умови оплати праці

Згідно штатного розпису

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроковість

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

Копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою  або   четвертою   статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік; посвідчення  атестації щодо вільного володіння  державною мовою.

Строк подачі документів до 01.03.2018

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

06.03.2018 , 10:00, місто Умань, площа Соборності 1, Уманська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Власюк Леся Дмитрівна

3-70-29

е-mail: urda@it-tim.net

Кваліфікаційні  вимоги

1

Наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3

Володіння державною

мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення

Впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft  Excel, MS Office, Internet)

Якісне виконання поставлених завдань

Вміння працювати з інформацією

3

Особистісні компетенції

Відповідальність; уважність до деталей; вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

Знання

законодавства

Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», законодавство про працю.

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції(положення про структурний підрозділ)

Закони України «Про автомобільний транспорт»