Директор Уманського районного центру культури і дозвілля

Конкурс на заміщення вакантної посади

Сектор культури Уманської РДА, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Уманського районного центру культури і дозвілля.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до: заяву про участь в конкурсі; заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками; фотокартку розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння українською мовою, комп’ютерною технікою. Стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років або на посадах за фахом і інших сферах управління не менше 5 років.

За довідками звертатись за адресою: Залізняка, 2а, 3 пов., каб. 321, телефон: (04744) 3 41 20.