Адміністратор відділу надання адміністративних послуг Уманської райдержадміністрації

Наказ Уманської районної державної адміністрації від 16.02.2018 N5-к "Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця"

до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів
 України від 25 жовтня 2017 р. N 815)

наказом керівника апарату

від 16.02.2018 N 5-к

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду адміністратора відділу надання адміністративних послуг

Уманської райдержадміністрації

місто Умань, площа Соборності 1

Загальні умови

Посадові обов’язки

Прийняття від суб’єктів звернень документів необхідних для надання адміністративних послуг; надання суб’єкту господарювання вичерпної інформації щодо вимог та порядку отримання документів дозвільного характеру; видання суб’єкту господарювання документів дозвільного характеру, які оформлені регіональними, місцевими  дозвільними органами.

Умови оплати праці

Згідно штатного розпису

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроковість

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

Копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою  або   четвертою   статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;  копію (копії) документа (документів) про освіту;  заповнену особову картку встановленого зразка; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік; посвідчення  атестації щодо вільного володіння  державною мовою.

Строк подачі документів до 12.03.2018

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

15.03.2018 , 11:00, місто Умань, площа Соборності 1, Уманська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Власюк Леся Дмитрівна

3-70-29

е-mail: urda@it-tim.net

Кваліфікаційні  вимоги

1

Наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення

Впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft  Excel, MS Office, Internet)

Якісне виконання поставлених завдань

Вміння працювати з інформацією

3

Особистісні компетенції

Відповідальність; уважність до деталей; вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

Знання законодавства

Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», законодавство про працю.

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закони України «Про адміністративні послуги», «про дозвільні системи у сфері господарської діяльності»