Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації

Вимоги:

Вільне володіння державної мовою, англійською мовою та комп’ютерною технікою.

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче спеціаліста.

Досвід роботи в сфері управління проектами.

Знання законодавства: Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про захист економічної конкуренції».

Особистісні якості: управління проектами, прийняття ефективних рішень, вміння працювати з великими масивами інформації, співпраця та налагодження партнерської взаємодії.

Обов’язки: Написання проектів економічного і соціального розвитку району.  Аналізує стан споживчого ринку, ринку послуг і бере участь у розроблені пропозицій щодо їх розвитку та формування інфраструктури, поліпшення організації та якості обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування та побуту. Готує пропозиції голові райдержадміністрації з питань розміщення на території району нових, реконструкції, розширення, ліквідації діючих підприємств та інших об’єктів виробничого і невиробничого призначення. Проводить моніторинг впливу на економіку цінової (тарифної) політики на регіональному ринку товарів і послуг.

Умови праці: оптимальні, восьмигодинний робочий день, відпустка 30 календарних днів. Оплата праці згідно штатного розпису.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Уманської райдержадміністрації (м. Умань, площа Соборності 1, каб. 117), або за телефоном (04744) 3- 70- 29. Резюме можливо відправляти на електронну адресу: org.rda@ukr.net