Черкаська область

Головний спеціаліст (системний адміністратор) Уманської райдержадміністрації

Вимоги:

Вільне володіння державної мовою, англійською мовою та комп’ютерною технікою.

Вища освіта відповідного професійного спрямування.

Досвід роботи не менше 1 року на посаді системного адміністратора.

Особистісні якості: прийняття ефективних рішень, управління якісним обслуговуванням, дисципліна і системність, реалізація плану змін, досягнення кінцевих результатів, вміння працювати в команді.

Обов’язки: консультувати працівників організації з питань використання комп'ютерних інформаційних технологій; здійснювати інсталяцію, налаштування й оптимізацію системного програмного забезпечення; брати участь в адмініструванні локальної обчислювальної мережі організації; здійснювати тестування й ремонт окремих обладнань, засобів  обчислювальної техніки, кабельних ліній локальної мережі; забезпечувати технічний супровід застосовуваних локальних мереж і програмного забезпечення; виконувати профілактичні роботи з підтримки працездатності засобів обчислювальної техніки;  підтримувати WEB сторінку організації в належному стані.

Умови праці: оптимальні, восьмигодинний робочий день, відпустка 30 календарних днів. Оплата праці згідно штатного розпису.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Уманської райдержадміністрації (м. Умань, площа Соборності 1, каб. 117), або за телефоном (04744) 3- 70- 29. Резюме можливо відправляти на електронну адресу: org.rda@ukr.net