Заступник голови Уманської райдержадміністрації

Вимоги:

Вільне володіння державної мовою та комп’ютерною технікою.

Вища освіта за освітнім ступенем магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Знання законодавства: Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Особистісні якості: лідерство, прийняття ефективних рішень, вміння ефективної комунікації та публічних виступів, здатність підтримувати зміни та працювати з реакцією на них, вміння розв’язання конфліктів.

Обов’язки: Організовує та контролює роботу щодо здійснення повноважень райдержадміністрації в галузях освіти,  культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, туризму, преси та інформації, молодіжної та гендерної політики, будівництва, ремонту та експлуатації автомобільних шляхів, енергозабезпечення та енергозбереження.

Умови праці: оптимальні, восьмигодинний робочий день, відпустка 30 календарних днів. Оплата праці згідно штатного розпису.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Уманської райдержадміністрації (м. Умань, площа Соборності 1, каб. 117), або за телефоном (04744) 3- 70- 29. Резюме можливо відправляти на електронну адресу: org.rda@ukr.net