Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками в с. Острівець, с. Коржова, с. Доброводи

Дата: 25.01.2019 15:59

Фото без описуДля покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних умов життя, незалежно від місця проживання, територіальний центр проводить активну роботу, виїжджаючи в села району.

Основна мета виїздів – зустріч з літніми мешканцями, які перебувають у важких життєвих обставинах та потребують постійної сторонньої  допомоги.

22 та 24 січня 2019 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановською Ю.А. та соціальним працівником відділення Пясецькою О.В. здійснено планову перевірку роботи соціальних робітників по с. Острівець, с. Коржова та с. Доброводи, що надають послугу догляд вдома громадянам за місцем їх проживання.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 12 жителів с. Острівець, 11 жителів с. Коржова та 29 жителів с. Доброводи. В ході відвідування проведено обстеження умов проживання підопічних та опитування підопічних щодо якості отриманої послуги догляду вдома.

За результатами перевірки з'ясовано, що послуги надаються якісно та вчасно.

Директор тер центру       Н.Г. Кицик