Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти.

Ви присвятили своє життя плеканню найдорожчого скарбу української держави – дітям. Тому День працівників освіти – це дійсно всенародне свято, яке символізує велику любов і повагу до праці Вчителя, Педагога, Наставника.

Бути педагогом – це велика честь і ще більша відповідальність. Адже саме школа є основним осередком духовності, здобуття знань, виховання молодого покоління свідомих і талановитих громадян нашої країни, які творитимуть її славне європейське майбутнє.

Тож у цей святковий день прийміть щиру вдячність за постійний творчий пошук, добросовісне служіння обраній справі, високий професіоналізм, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, творчої енергії, натхнення та поваги від людей.

З повагою –

перший заступник голови Уманської райдержадміністрації