Інфекційне відділення Уманської ЦРЛ – на ізоляції через підтверджений випадок Covid-19

Дата: 16.04.2020 15:04

В інфекційному відділенні Уманської  центральної районної лікарні виявили пацієнта із підтвердженим випадком на Covid-19.

9 працівників відділення залишились у боксах інфекційного відділення, 8 осіб – на самоізоляції вдома.

У відділенні перебувають ще  5 пацієнтів  (3 дорослих і 2 дітей). У всіх контактних осіб взяли аналізи, які були відправлені на обстеження в м. Черкаси.

Пацієнтка з підтвердженим діагнозом переведена в інфекційне відділення Уманської міської лікарні. Всі пацієнти з ознаками ГРВІ, вірусною пневмонією будуть госпіталізуватись в Маньківську ЦРЛ.

Медики, які перебувають на ізоляції, до отримання результатів аналізів і до дезінфекційної обробки відділення, забезпечені харчуванням. Дякуємо за оперативну допомогу представникам бізнесу: Миколі Гордієві, Євгену Дикуну,  Сергію Березенку, Ірині Березенко, Станіславу Хорохоньку, Володимиру Брожині.

Просимо всіх належним чином дотримуватися карантинних заходів. Максимально обмежити своє пересування в громадських місцях!

При перших симптомах грипу та ГРВІ звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Частіше мийте руки і бережіть себе та своїх рідних!

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаціної

діяльності, документообігу та управління персоналом РДА

Людмила Бендовська