Вітання голови райдержадміністрації з Днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2017 16:19

Фото без описуДорогі діти! Шановні дорослі!

Знову прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, який приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки.

Нехай же чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діточок.

Миколай вважається покровителем дітей, але з приходом цього святкового дня, кожен, незалежно від віку, сподівається на якесь маленьке диво.

Є в українців – і дорослих, і малих – одне бажання на всіх – мир на нашій землі. Сподіваюся, що цьогоріч воно об’єднає не лише жителів нашого краю, а й усієї України.

Нехай у зимові морози вас зігріває це тепле свято, а Святий Миколай принесе до ваших осель радість, світло і приємні несподіванки!

Вітаю всіх маленьких жителів району, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива! Бажаю усім щедрого благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, затишку в оселях та тепла в серцях!

Любі діти, зростайте добрими та щасливими - батькам на радість, а Україні – на славу !

Миру вам і добра, щастя, злагоди й благополуччя, світлої радості і веселого свята!

З повагою -

голова Уманської райдержадмінстрації Євгеній Данченко