Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем Конституції України

Дата: 25.06.2021 14:49

Шановна громадо Уманщини!

28 червня цього року наша держава відзначає всенародну ювілейну дату – 25-ту річницю з Дня прийняття Конституції України.

Наша Конституція – одна з найкращих у світі, адже вона увібрала в себе головні цінності Європи і тисячолітні традиції Української держави.

Конституційний досвід у нас надзвичайно великий, але вміння жити за Конституцією – порівняно малий. Основний Закон має стати нашим дороговказом у нинішньому і прийдешньому житті. Коли всі, без винятку, будуть дотримуватися конституційних норм, коли кожен громадянин відчує, що його життя визнане найвищою цінністю, як це записано в Конституції, лише тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала дійсно демократичною державою.

Зичу всім злагоди, достатку, мирного неба і непереборної віри у світле майбутнє України. Зі святом!