#Великебудівництво: капітальний ремонт Вільшанського мосту – на завершальному етапі

Дата: 30.06.2021 14:06

У селі Вільшанка Уманського району завершуються масштабні роботи з відновлення аварійного мосту в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Сьогодні, за дорученням голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука, хід будівництва проінспектував заступник голови Сергій Жорницький.

Міст розташований на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О241510-3 Бабанка – Коржовий Кут – Дубова – Вільшанка – Острівець – Рогова. Він з’єднує дві частини села Вільшанка, а також забезпечує жителям сіл Острівець і Рогова зручне транспортне сполучення з центром територіальної громади – смт Бабанка.

Враховуючи соціальну значущість об’єкта, Сергій Жорницький поспілкувався з підрядникам щодо пришвидшення виконання завершальних робіт. Загалом капітальне відновлення конструкції виконується якісно, відповідно до будівельних норм.