Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем знань і початком навчального року

Дата: 01.09.2021 08:38

Шановні педагоги, учні та студенти!

Щиро вітаю вас з Днем знань і початком навчального року!

1 вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Цього дня ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але вшановуємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість знання і науки.

Для школярів, які вперше переступають шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане яскравим спогадом і вдалим стартом до країни Знань. Запам’ятається трепетним хвилюванням, усмішками та радістю. Бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання.

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю натхнення, жаги до знань, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів.

Шановні вчителі, саме завдяки вашій щоденній, наполегливій праці твориться майбутнє країни. Тільки від вас залежить якою стане маленька людина в майбутньому. Ви прищеплюєте малюкам любов до знань. Легкого вам навчального року, успіхів, терпіння і чудових результатів.

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в краще майбутнє нашої України!