Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука до Дня пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2022 08:56

Дивуюся і горджуся, наскільки українці – сильна нація. Віками країни-агресори намагалися нас завоювати, знищити нашу культуру, традиції, ідентичність. Попри  це, ми добилися незалежності! Переконаний це тому, що маємо особливі ментальні риси: хоробрість, відданість і стійкість.

Прикладами, де українці їх демонструють, переповнена наша історія. Один із найяскравіших – бій під Крутами 29 січня 1918 року.

Малочисельне українське військо, до складу якого входили й зовсім юні студенти-добровольці, дали відсіч у рази чисельнішій більшовицькій армії – тим самим затримавши ворога на декілька днів, що дало можливість урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Схилімо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

Шана нашим сучасним захисникам, які продовжують так само віддано захищати рідну землю.

Щиро віримо: мир повернеться в Україну, вона буде вільною, заможною європейською державою.

Вічна шана Героям! Слава Україні!

З повагою  -

голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук