Зміни тривають: Олександр Скічко розповів про #ВеликеБудівництво на автодорозі Н-16

Дата: 17.02.2022 16:35

Дорожники нині працюють поблизу Звенигородки. Тут вони відновлюють шляхопровід на перетині Н-16 і Р-04, а також міст через Гнилий Тікич. Про це розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.

За його словами, ремонту ці об’єкти не бачили понад 40 років. Так само, як і ця ділянка Н-16.

– Хто проїздив там раніше, той бачив стан, – нагадав голова ОДА. – Різниця вже очевидна. Автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань завдяки програмі Президента ми відбудували практично по всій протяжності всього за 2 роки. Цьогоріч буде завершена остання ділянка – обхід Білозір’я.

Загальна довжина двох штучних споруд, що ремонтують на обході міста Звенигородка на автодорозі Н-16, становить 134 метри.

Нагадаємо, торік на Черкащині завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво оновили понад 360 км автодоріг.

Пресслужба ОДА