Вітання начальника Уманської РВА Ігоря Миклащука з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 09:13

Вітаю з головним державним святом з Днем Незалежності України!

Цей рік став для усіх нас випробуванням на зрілість, на терпіння, на патріотизм. Наш народ  в змозі перемогти російського окупанта і збудувати європейське майбутнє України!

Протягом багатьох поколінь нас намагались скувати, та національна думка жила, українці щиро вірили в незалежність. 24 серпня 1991 року ми досягли цього і тепер не віддамо її нікому. Вороги горітимуть на кожному клаптику української землі на який ступлять. Від Донбасу до Закарпаття від Криму до Наддніпрянщини Україна буде цілісною. За це наші воїни зараз віддають життя, а ми зробимо все, щоб вони мали тил, який завше підставить плече.

Бажаю перемоги, усім міцного здоров'я, взаєморозуміння злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, а ваші добрі справи примножать славу рідної України! Все буде Україна! Слава Україні!

начальник Уманської районної військової адміністрації  Ігор Миклащук