Вітання начальника Уманської РВА Ігоря Миклащука з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2022 12:54

Дорогі батьки та матері, дідусі та бабусі. Ваш практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння – безцінний скарб. Життєві випробування загартували у вашому серці найкращі якості – честь, гідність, доброту, любов. І це все Ви передаєте нам – вашим дітям та онукам. Від Вас завжди можна почути добру пораду. Життєва мудрість старшого покоління дає змогу молодим уникати помилок, приймати виважені рішення.

Висловлюємо глибоку повагу за Вашу мудрість та внесок у розвиток нашої громади та країни. Навіть у складні часи повномасштабного московського вторгнення Ви показуєте молодшим поколінням приклад патріотизму та любові до України. Хтось допомагає плести сітки, шити військову амуніцію, приймаєте переселенців. Бажаю міцного здоров’я, беріть від життя найкраще, довгих і щасливих Вам років життя!

начальник Уманської районної військової адміністрації  Ігор Миклащук