Вітання начальника Уманської РВА Ігоря Миклащука з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 10:15

З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Культура – це надбання народу, саме завдяки їй, ми маємо в спадщину таких розумних та талановитих людей.

Уманщина – перлина української культури: архітектура, живопис, поезія та багато інших талантів мешканців нашого району.

Багато відомих українців захоплювалися нею, як казав Василь Симоненко "Умань! Добра ласкава Умань. Хмари в небі – мов сива шаль. Я люблю у Софіївці думать, із минулого знявши вуаль."

Я пишаюся працівниками культурної сфери громади! В цей важкий для країни час, вони знайшли в собі сили підіймати бойовий дух жителям Уманщини і в той же час волонтерити. Від 24 лютого ними проведено чимало благодійних концертів, музейних екскурсій, культурно-мистецьких і бібліотечних акцій.

Також наші працівники культури старанно працюють над підтримкою та забезпеченням продовольством військових – організовуючи гуманітарні вантажі в місця базування Захисників.

Дякую Богу за цю землю та за цих людей!

Разом ми все поборимо!

Слава Україні!