Новини

Перспективи розвитку госпітального округу в Уманському районі обговорено з громадськістю

Дата створення: 16:06 09.11.2017, Переглядів: 393

8 листопада в Уманській центральній районній лікарні відбулося засідання Громадської ради при Уманській райдержадміністрації під головуванням Чорномаз Т.О. Для участі в засіданні були запрошені голова Уманської райдержадміністрації Данченко Є.М. та  голова Уманської районної ради Супрунець О.А. Громадська рада обговорила питання створення Західного госпітального округу Черкаської області.

Робоча нарада з сільськими головами

Дата створення: 12:53 08.11.2017, Переглядів: 257

7 листопада в адміністративній будівлі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулась робоча нарада голови райдержадміністрації Данченка Є.М. з сільськими (селищним) головами. На нараді розглядались питання надання земельних ділянок учасникам АТО; використання коштів районного та місцевих бюджетів району на соціально-економічний розвиток протягом звітного періоду 2017 року; стан водопостачання, вуличного освітлення та утримання доріг населених пунктів району в зимовий період та передавання документів юридичних осіб (сільських рад), що реорганізуються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Фінал чемпіонату з футболу Уманського району

Дата створення: 17:30 06.11.2017, Переглядів: 384

У неділю, 5 листопада, осінь подарувала гарний день, ніби знала що на    Уманщині буде свято футболу. Дійсно, свято було, і вдалося воно на славу. Передувало йому тривала боротьба, яка розпочалася між п’ятнадцятьма командами ще 30 квітня 2017 року. Саме стільки футбольних колективів виявило бажання позмагатися за чемпіонство у першості Уманського району з футболу в 2018 році. Команди поділили на дві групи і вони протягом квітня-вересня визначали найкращих у своїх групах.

З професійним святом привітали працівників соціальної сфери

Дата створення: 12:59 06.11.2017, Переглядів: 307

Працівник соціальної сфери – людина, якій щодня доводиться зустрічатися з тими, хто так чи інакше потребує підтримки і допомоги: чи то задекларованих державних соціальних гарантій, чи й просто чуйного слова, потрапивши в непросту життєву ситуацію. В будь-якому випадку робота в соціальній сфері надзвичайно потрібна, і разом з тим – під силу не кожній людині. Сьогодні цей труд поціновується на загальнодержавному рівні, про що свідчить введення з 1999 року в календар дня працівників соціальних служб.

5 жовтня відбудеться чемпіонат Уманського району з футболу

Дата створення: 16:14 03.11.2017, Переглядів: 158

На території району проведені командно-штабні навчання

Дата створення: 15:57 03.11.2017, Переглядів: 386