Терцентром проведено заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Дата створення: 13:54 04.10.2017, Переглядів: 295

З 27 вересня по 1 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району в селах Громи, Родниківка, Краснопілка, Антонівка, Вільшана Слобідка та селищі Бабанка з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, були організовані урочисті заходи та святкові столи.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко відвідав село Родниківка

Дата створення: 13:49 04.10.2017, Переглядів: 379

3 жовтня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко з робочим візитом побував у селі Родниківка, відвідавши усі заклади бюджетної сфери – школу, дитячий садочок, будинок культури, лікарську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, а також сільський стадіон.

До уваги громадян!

Дата створення: 14:12 03.10.2017, Переглядів: 266

Частиною першою статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон про реєстрацію) визначено, що відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців, регулюються Конституцією України, цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

До Міжнародного дня людей похилого віку проведено благодійну акцію

Дата створення: 14:11 03.10.2017, Переглядів: 252

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Уманської РР (головний лікар Олександр Новаківський) та міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста (голова Валентина Чорна) провели спільну благодійну акцію «Людина починається з добра».

Оглянуто соціальну сферу селища Бабанка

Дата створення: 14:09 03.10.2017, Переглядів: 335

2 жовтня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко відвідав один із найбільших населених пунктів району – селище Бабанка. В ході робочого візиту він відвідав всі установи бюджетної сфери – загальноосвітню школу, школу-інтернат, дитячий садочок, амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, будинок культури.

Проведено робочу зустріч у військовій частині

Дата створення: 14:07 03.10.2017, Переглядів: 180

З початку 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 № 47-р в Україні встановлено режим підвищеної готовності та надзвичайної ситуації. Значна увага приділяється плануванню та впровадженню заходів безпеки мирного часу та особливого періоду.

25 комплексні навчально-виховні заходи з шашок серед школярів Уманського району

Дата створення: 14:02 03.10.2017, Переглядів: 305

30 вересня 2017 року Дитячий юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП) провів 25 комплексні навчально-виховні заходи з шашок серед школярів Уманського району.

Закон «Про освіту» відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи галузі - Президент

Дата створення: 13:59 03.10.2017, Переглядів: 219

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти підкреслив, що Закон «Про освіту», який сьогодні набув чинності, відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи освіти.

У навчальних закладах району відзначено Всесвітній день туризму

Дата створення: 13:57 03.10.2017, Переглядів: 319

27 вересня 2017 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Уманського району відзначали Всесвітній день туризму, який був започаткований у 1979-му році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй.