Черкащина – з першим мільйоном тонн зернових

Дата створення: 15:40 10.08.2017, Переглядів: 205

Аграрії Черкащини намолотили перший мільйон тонн збіжжя. На цьому наголосив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. Він зауважив, що цього вдалося досягти завдяки кропіткій роботі господарників на полях.

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Дата створення: 15:46 09.08.2017, Переглядів: 266

Районна ветеранська організація вшанувала пам'ять воїнів 6 та 12 армій, що обороняли наш край на початку Другої світової війни

Дата створення: 08:31 09.08.2017, Переглядів: 345

Уже більше ніж півстоліття відділяє нас від того часу, коли людство відсвяткувало перемогу над фашизмом, але трагічні наслідки тих жорстоких боїв та вражаюча кількість людських жертв і досі відзиваються щемом у серцях багатьох небайдужих. Зокрема, у нашому краї є місця масових бойових дій, в яких 6 та 12 армії Південного фронту Червоної армії стримували наступ ворожих німецьких військ на території Уманщини та Новоархангельщини Кіровоградської області у 1941 році.

Сергій Савчук: Понад 10 тисяч бюджетних установ в Україні відібрано для термомодернізації за ЕСКО-механізмом

Дата створення: 09:12 07.08.2017, Переглядів: 320

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

На Уманщині - аномальна спека

Дата створення: 09:08 07.08.2017, Переглядів: 247

Від аномальної спеки в останні дні знемагає Європа. На Балканах - лісові пожежі. В Австрії, Угорщині та Словаччині на полях гине врожай. Фермери говорять про те, що пшениці, оливок, мигдалю, винограду та хмелю удасться зібрати значно менше, ніж у минулі роки. В Італії влада одинадцяти регіонів наполягають на введенні режиму надзвичайної ситуації, щоб мінімізувати вплив спеки та засухи на сільське господарство.

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище по м. Черкаси та Черкаській області

Дата створення: 09:17 04.08.2017, Переглядів: 248

5 серпня грози, при грозах в Черкасах та місцями по області сильний дощ, шквали 19-24 м/с та град.

До уваги жителів району, громадських об’єднань, установ та організацій!

Дата створення: 09:24 03.08.2017, Переглядів: 275

З метою збільшення питомої площі природно-заповідного фонду на території Уманського району, районною державною адміністрацією проводиться збір інформації щодо територій, придатних для заповідання.

Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції

Дата створення: 09:31 02.08.2017, Переглядів: 409

Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції (АТО) та їх родин на сьогоднішній день є важливим питанням.

Відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Уманського району

Дата створення: 09:41 01.08.2017, Переглядів: 288

1 серпня 2017 року Центром допомоги учасникам антитерористичної операції Уманського району було проведено засідання круглого столу за участю керівників та спеціалістів управління агропромислового розвитку, управління Держгеокадастру, управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, медичних працівників, громадських спілок, волонтерських організацій учасників антитерористичної операції.

Цього тижня на Уманщині утримається суха та спекотна погода

Дата створення: 09:34 01.08.2017, Переглядів: 208

1 серпня – день святої Мокрини. В давнину в народі казали: «Свята Мокрина осінь приносить». Саме в цей день люди вірили, що яка погода на Мокрини, така буде й осінь.