12 Жовтня, 2022 р., 18:04
Об’єкти інфраструктури електроенергетики країни зазнали руйнувань через ракетні обстріли ворога. Тож в об’єднаній енергосистемі України виник дефіцит генерованої потужності. Задля балансування роботи енергосистеми України, відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго», у більшості областей країни, зокрема і в Черкаській області, застосовано графіки аварійних відключень (ГАВ).  Однак соціально-важливі об’єкти Черкащини залишатимуться з електроживленням.
12 Жовтня, 2022 р., 16:58
300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета й педагога, відзначатимуть на державному рівні попри війну. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів під час засідання 12 жовтня. Міністерство культури та інформаційної політики України сприяло тому, що дата ювілею відомого українця увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року.
12 Жовтня, 2022 р., 15:37
14 жовтня відзначатимемо День захисників і захисниць України та 80-річчя створення Української повстанської армії.