23 Травня, 2022 р., 01:07
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, який затверджує перелік закордонних пунктів для проведення НМТ.
23 Травня, 2022 р., 01:06
За два тижні роботи фандрейзингової платформи UNITED24 зібрано $36,7 млн. Таку суму задонейтили громадяни з усього світу на підтримку України.
23 Травня, 2022 р., 00:57
Угода про визнання е-довірчих послуг із країнами Європи відкриє нові можливості для розширення бізнес-контактів та спрощення співпраці між європейськими та українськими підприємствами. А саме це дасть змогу отримувати онлайн послуги транскордонно.
23 Травня, 2022 р., 00:55
СБУ продовжує заходи з викриття ворожих інтернет-пропагандистів, які сприяют окупантам. Двом прихильницям «руZZкого мира» повідомлено про підозру. Про це інформують в Управлінні СБ України у Черкаській області.
23 Травня, 2022 р., 00:54
Сьогодні Україна отримала другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу у розмірі 600 млн євро в рамках поточної програми загальним обсягом 1,2 млрд євро.