Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Перелік діючих фермерських господарств в Уманському районі станом на 01.11.2017 року

Перелік діючих фермерських господарств в Уманському районі станом на 01.11.2017 року

№ п/п Назва господарства Назва населенного пункту ПІБ керівника
1 ФГ"Грейн" с. Антонівка Чабан Тетяна Миколаївна
2 ФГ "ЮГ-АГРОСТРІМ" с.Антонівка Коротков Юрій Григорович 
3 ФГ"Дем"ян" с. Антонівка Чабан Ярослав Валентинович
4 ФГ"Поляна лісова" с. Аполянка Войтко Василь Євгенович
5 ФГ"Воля" с. Бабанка Бабенко Василь Петрович
6 ФГ "Степ" с. Бабанка  Атаманюк Михайло Іванович
7 ФГ"Васильок" с. Бабанка Гончарук Тетяна Арсенівна
8 ФГ"Обрій" с. Бабанка  Бабій Віктор Дмитрович
9 ФГ"Глобус" с. Бабанка Осауленко Володимир Михайлович
10 ФГ"Промінь" с. Бабанка  Проценко Леонід Анатолійович
11 ФГ"Джерело" с. Берестівець Слонь Павло Іванович
12 ФГ "Лан+" с. Берестівець Сарніцький Петро Васильович
13 ФГ "Новосельського" с. Берестівець Новосельський Іван Ілліч
14 ФГ"Бересток" с. Берестівець  Чекаленко Раїса Іванівна
15 ФГ "Бересвіт" с. Берестівець Чекаленко Олександр Васильович
16 ФГ"Струмок" с. Городецьке Гнатюк Сергій Валентинович
17 ФГ "Валентина" с. Городниця Коріняк Валентина Максимівна
18 ФГ "Шилюк В. П." с. Городниця Шилюк Віктор Павлови
19 ФГ"Степове" с. Гродзево Леонов Микола Андрійович
20 ФГ "Троянда Громів" с.Громи Шаповал Петро Васильович
21 ФГ "Антарес-Еко" с. Громи Мамчур Євгеній Олексадрович
22 ФГ"Люта- 7" с. Доброводи Зозуля Анатолій Вікторович
23 ФГ"Крим"яне" с. Доброводи Любченко Андрій Іванович
24 ФГ"Зозуля" с. Доброводи Зозуля Сергій Миколайович
25 ФГ "Світ Лана-ОЛВС" с. Доброводи Приходько Олександр Петрович
26 ФГ "Мир" с. Дубова   Матерянський Анатолій Миколайович
27 ФГ "Дубок" с. Затишок Задоянова Любов Іванівна
28 ФГ "Мельник О.І. -2014" с. Затишок Мельник Володимир Іванович
29 ФГ"Поляков" с. Колодисте Поляков Ігор Олексадрович
30 ФГ"Земляни" с. К. Слобідка Михайловин Віктор Лівонович
31 Ніко 2 с. В. Слобода Поплавський Микола Вікторович
32 ФГ"Мередіан-К" с. Коржовий Кут Гресько Сергій Анатолійович
33 ФГ"Оберіг" с. Косенівка Яровенко Галина Петрівна
34 ФГ "С.П.Ш.Жива" с.Косенівка Шевчук Сергій Петрович
35 ФГ "Віват 2014" с. Косенівка Гергель Валентин Григорович
36 ФГ"Троянда" с. Кочержинці Кузьменко Людмила Петрівна
37 ФГ "Краснопілка КПВ" с. Краснопілка Карачун Петро Володимирович
38 ФГ"Золота нива" с. Краснопілка Каричковський Василь Дмитрович
39 ФГ "Урожай" с.Кочубіївка Заграничний Андрій Васильович
40 ФГ"Центр" с. Краснопілка Войченко Катерина Миколаївна
41 ФГ "Нове  життя ЛВТ" с.Ладижинка Ісько Ігор Володимирович
42 ФГ "Цирта і К.О." с. Оксанино Цирта Вікторія Юріївна
43 ФГ"Халахур і К" с. Оксанино Халахур Олег Віталійович
44 ФГ"Панченкове" с. Паланка Панченко Сергій Леонідович
45 ФГ"Тетяна" с. Паланка Гринь Володимир Юрійович
46 ФГ "УТК-Агро" с. Паланка Гордій Микола Васильович
47 ФГ"Золотий колос" с. Піківець Бродацький Олександ Іванович
48 ФГ "Коваль О. І.  с. Піківець Коваль Олексій Іванович
49 ФГ "Калюст" с. Полянецьке Коломієць Людмила Казимирівна
50 ФГ "Полянсад" с. Полянецьке Усик Сергій Олексійович
51 ФГ"Агролюкс" с. Посухівка Подлєсний Ігор Володимирович
52 ФГ"Росинка" с. Пугачівка Поліщук Зофія Омельянівна
53 ФГ"Зустріч" с. Пугачівка Жвавий Петро Миколайович
54 ФГ"Роса" с. Рижавка Подолян Микола Іванович
55 ФГ"Зміна" с. Рижавка Свірський Григорій Миколайович
56 ФГ "Рижавка-Агро" с. Рижавка Платмір Грогорій Валерійович
57 ФГ"Світанок" с. Рогова Литвинюк Валерій Петрович
58 ФГ"Юлія" с. Родниківка Майборода Павло Миколайович
59 ФГ "САМПО" с. Родниківка Кравець Юрій Онисимович
60 ФГ"Красива земля" с. Родниківка   Войченко Катерина Миколаївна
61 ФГ"Сінарка" с. Свинарка Бистранівський Василь Гордійович
62 ФГ"Колос НПП" с. Ст. Бабани Галюк Іван Борисович
63 ФГ "Плоба" с. Степківка Кравчук Петро Артемович
64 ФГ"Бджілка" с. Сушківка Перебитюк Анатолій Іванович
65 ФГ"Мрія" с. Сушківка Венжега Ігор Георгійович
66 ФГ "Династія СМ" с.Собківка Богуславський Михайло Сергійович
67 ФГ "Конкор" с. Сушківка Доценко Петро Володимирович
68 ФГ"Правобережне" с. Танське  Ковтун Олексій Іванович
69 ФГ"Калиновий гай" с. Танське  Андрійчук Олег Іванович
70 ФГ"Калина" с. Текуча Скакун Наталія Миколаївна
71 ФГ "КМС_АГРО" с. Текуча Колісник Михайло Станіславович
72 ФГ"Імпульс" с. Томашівка Пастушенко Олександр Васильович
73 ФГ"Україна" с. Томашівка Янішевський Анатолій Миколайович
74 ФГ"Хорста" с. Черповоди Хорохонько Станіслав Васильович
75 ФГ"Сага-К" с. Черповоди Корінна Валентина Петрівна
76 ФГ"Кравчукове" с. Шарин Кравчук Ганна Михайлівна
77 ФГ "Романенкове" с. Юрківка Романенко Валерій Іванович
78 ФГ"Оллвід" с. Ятранівка Семенда Віталій Дмитрович
79 ФГ"Гарт" с. Ятранівка Бурлаченко Володимир Валерійович
80 ФГ "Агроцентр Січ" с. Ятранівка Степовик Руслан Миколайович
81 ФГ "Світлий Шлях АТС" с. Ятранівка Бовкун Артем Петрович