Підготовка закладів освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років станом на 01.09.2017.

Рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років на території відповідає плановим показникам.

Лікувально-профілактичні заклади району, які підпорядковані комунальному закладу «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради  лімітами на енергоносії для роботи в опалювальний період 2017-2018 років забезпечені.

Відсутня заборгованість по оплаті за використані воду, газ, тепло, електроенергію. Ремонтуються, оглядаються та перевіряються опалювальні прилади. Оплачено рахунок на дрова в кількості 326 м³,  на суму 164268 грн. Завезено 314 м³.

Проводяться ремонтні роботи в ФАПі с. Краснопілка  та  ФПі с. Фуманка. Продовжується утеплення фасадів, проведено гідравлічне випробування системи опалення в приміщенні ФАПу с. Рижавка, триває заміна вікон в АЗПСМ с.м.т. Бабанка. Замовлено установку дверей в ФАПах с. Текуча та с. Черповоди.

В Центральній районній лікарні проводяться капітальний ремонт приміщень та обстеження опалювальної системи.

У загальноосвітніх закладах району:

відремонтовано

- відремонтовано зовнішню тепломережу (Кочержинському НВК);

- відремонтовано 820м.кв. покрівлі (Дмитрушківська ЗОШ 400м.кв., Ладижинська ЗОШ 280м.кв., Колодистенська ЗОШ 140м.кв.);

- відремонтовано спортивну залу з улаштуванням 295м.кв. штучного покриття (Ладижинська ЗОШ).

- замінено 3 дверних блоки (Доброводівський НВК 2, Полянецька ЗОШ 1);

- замінено 2 віконних блоки (Доброводівський НВК.).

Проведені роботи щодо ремонту 2512м.кв. покрівлі Бабанської ЗОШ. Продовжується ремонт підвального приміщення Родниківської ЗОШ,  реконструкції частини будівлі з надбудовою додаткових навчальних кімнат Кочубіївської ЗОШ.

Поточні ремонтні роботи (малярні, штукатурні, шпалерні, облицювальні, благоустрій шкільних територій та інше) завершено в усіх навчальних закладах району.

Проведено лабораторні випробування заземлюючих пристроїв, ізоляції електрообладнання та розтікання струму в заземлюючих пристроїв з наданням протоколів випробувань. Повірено засоби вимірювання тиску (манометри) та газові сигналізатори.

Станом на 28.08.2017  для роботи власних котелень накопичено 1045 т. вугілля та 1406 м. куб. дров, що становить відповідно 56% і 52,7% до норми від річної потреби.

Філіями «Уманська ДЕД» та «Уманський райавтодор» заготовлено                450 т посипкового матеріалу і 700 т солі, підготовлено до роботи взимку 22 одиниці техніки.

Проблемними питаннями у підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років залишаються:

• оснащення будівель закладів освіти вузлами комерційного обліку газу            (у 6 навчальних закладах встановлені вузли обліку, 10 шкіл потребують їх встановлення);
  • повільно проводиться заготовка посипкового матеріалу сільськими (селищною) радами (заготовлено 31,5 т).