Про роботу комісії з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян

Для вирішення проблем найбільш нужденних громадян, підтримки й соціального захисту малозабезпечених громадян  району діє комісія з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян.

Відповідно до вимог Положення про комісію з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян за рахунок коштів районного бюджету, затвердженого наказом директора територіального центру соціального обслуговування надання соціальних послуг) Уманського району від 25.12.2015 № 94-4, зазначена комісія приймає рішення про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які знаходяться у складній життєвій ситуації, обставинах, що об’єктивно порушують їх нормальну життєдіяльність, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно, а також з нагоди визначних і ювілейних дат.

Протягом 2017 року відбулося 23 засідання відповідної комісії, на яких було розглянуто 489 заяв, з них: 90 заяв від онкохворих осіб, 16 заяв на лікування дітей – інвалідів, 3 заяви від учасників антитерористичної операції, які були поранені, 2 заяви від сімей загиблих учасників антитерористичної операції, 140 заяв від громадян, які постраждали внаслідок стихійного лиха 01.07.2017. Звернення усіх заявників  було розглянуто та  задоволено.

Згідно клопотань управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до відзначення визначних і ювілейних дат було надано одноразову грошову допомогу з районного бюджету 78 жителям району.

Відповідно до рішень комісії заявникам у 2017 році виділена та виплачена грошова допомога за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму понад 589 тисяч гривень.