Районний центр зайнятості інформує: про надання послуг у січні - березні 2018 року

Впродовж січня - березня 2018 року послугами Уманського районного центру зайнятості користувалися 1178 безробітних, що на 246 осіб менше ніж у  відповідному періоді минулого року.

Станом на 01.04.2018 на обліку в районному центрі зайнятості перебували 939 безробітних, що на 97 осіб менше ніж на відповідну дату минулого року.  Із загальної чисельності зареєстрованих безробітних - 446 жінок, 279 – молодь у віці до 35 років, 375 осіб мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

З початку року база даних Уманського районного центру зайнятості містила 358 вакансій  93  роботодавців, проти 371 вакансії 91  роботодавця у минулому році. Середній розмір оплати праці у розрахунку на вакансію становив 4088 грн. За сприянням центрів зайнятості були укомплектовані 61 вакансія 38 роботодавців, рівень укомплектування становить 56,1 %, в тому числі за рахунок мешканців району  - 39,7%.

З початку року працевлаштовані 175  незайнятих громадян, в тому числі 103 особи, що мали статус безробітного, 68 осіб, що перебували на обліку, 4 безробітних самостійно. Із загальної чисельності працевлаштованих за сприянням центру зайнятості безробітних громадян: жінок – 28, молоді до 35 років – 36 осіб; 28 осіб які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

З метою тимчасової зайнятості, центром зайнятості на замовлені роботодавцями місця направлено на роботи тимчасового характеру 45 безробітних. Розпочата робота щодо укладання договорів з сільськими та селищною радами та об’єднаною територіальною громадою – Паланською сільською радою для організації громадських робіт з благоустрою та ремонту об’єктів соціальної сфери, оплата праці залучених безробітних яких має проводитись за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів. Укладено  договори на організацію робіт у яких приймали участь 22 безробітних.

З початку року за направленням  центру зайнятості професійне навчання проходили 116 безробітних (з них  12 жінок та 37 осіб з числа молоді).   Закінчили навчання 86 осіб, з яких 52 працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

З початку 2018 року припинено реєстрацію з інших причин, крім працевлаштування, 136 безробітних.

Статус безробітного мали 34 особи з інвалідністю, які отримували виплати матеріального забезпечення по безробіттю та послуги з працевлаштування. За сприянням центру зайнятості 3 безробітних працевлаштовані, 3 проходили професійне навчання, 1 особа приймала участь у тимчасових роботах.

Послуги центру зайнятості отримували 25 демобілізованих учасників АТО, яким надано статус безробітного та надаються відповідні послуги та матеріальне забезпечення. Так 2 безробітних працевлаштовані, 2 проходили професійне навчання, 21 безробітний отримав різноманітні профорієнтаційні послуги щодо професійного навчання, участі у тимчасових та громадських роботах.

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ !

Протягом квітня 2018 року продовжується весняна акція з благоустрою населених пунктів Уманського району.

Уманський районний центр зайнятості запрошує всіх жителів населених пунктів району та безробітних, які перебувають на  обліку у  центрі зайнятості взяти участь в акції з прибирання та благоустрою свого населеного пункту. Для осіб з числа безробітних можлива участь в громадських роботах, які виконуються з виплатою заробітної плати  та зарахуванням періоду до страхового стажу.

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції щодо можливості працевлаштування  можна отримати в центрі зайнятості за адресою:

м. Умань вул. Воїнів – Інтернаціоналістів, 1. Контактний телефон 3-62-56, 4-05-59.