Районний центр зайнятості інформує про роботу за січень-листопад 2017 року

Впродовж січня – листопада 2017 року послугами Уманського районного центру зайнятості користувалися 2084 безробітних, що на 140 осіб менше ніж у  минулому році.

З початку року база даних районного центру зайнятості містила 973 вакансії  220 роботодавців. Середній розмір оплати праці у розрахунку на вакансію становив 3508 грн. За сприянням центрів зайнятості були укомплектовані 914 вакансій 207 роботодавців.

З початку року працевлаштовані 1041 незайнятий громадянин, в тому числі 699 осіб, що мали статус безробітного, 259 осіб, що перебували на обліку, 83  осіб  працевлаштувались самостійно. З виплатою компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям на нові робочі місця працевлаштовані 3 безробітних.

З метою тимчасової зайнятості на замовлені роботодавцями місця направлено 173 безробітних. Укладено  договори на організацію громадських робіт, у яких приймали участь 348 осіб.

З початку року за направленням  центру зайнятості професійне навчання проходили 287 безробітних,  274 безробітних працевлаштовані після навчання.

Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено 4519 осіб, 2059 з яких безробітні. Заходами з  професійної орієнтації було охоплено 1482 учні шкіл району.

У 2017 році послугами центру зайнятості користувалося 6 осіб з числа зареєстрованих  переселенців з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, які отримали статус безробітного. Дві особи працевлаштовані та одна  приймала участь у громадських роботах.

Послуги центру зайнятості отримували 130 демобілізованих учасників АТО. Так 28 безробітних працевлаштовані, 10 проходили професійне навчання, 7 брали участь у тимчасових та громадських роботах.

Станом на 01.12.2017 на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 654 безробітних, що на 158 осіб менше ніж на відповідну дату минулого року.  Із загальної чисельності зареєстрованих безробітних – 370 жінок, 206 – молодь у віці до 35 років, 275 осіб мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

До уваги роботодавців!

Якщо Вам потрібні кваліфіковані працівники вже сьогодні або на перспективу –

звертайтесь до служби зайнятості.

Вам запропонують зберегти час та гроші шляхом професійного навчання безробітних за Вашим замовленням на конкретну посаду або робоче місце.

Підготовка фахівців здійснюється на базі навчальних закладівЧеркащини та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції можна отримати в центрі зайнятості за адресою:  м. Умань вул. Воїнів – Інтернаціоналістів, 1. Контактний телефон 3-62-56, 4-05-59.