Районний центр зайнятості інформує про роботу за січень-жовтень 2017 року

Впродовж січня-жовтня 2017 року послугами Уманського районного центру зайнятості користалися 1925 безробітних, що на 125 осіб менше, ніж у  відповідному періоді минулого року, 231 безробітний користувався послугами центру зайнятості не за місцем зареєстрованого проживання. Серед загальної чисельності безробітних – 47,6% складали жінки (906),  34,08 % (656) - молодь до 35 років. На обліку перебували 47 безробітних з числа вивільнених громадян.

З початку року база даних Уманського районного центру зайнятості містила 941 вакансію  209  роботодавців, проти 929  вакансій 175  роботодавців у минулому році, що на 1,3 відсотків більше. Середній розмір оплати праці у розрахунку на вакансію становив 3515 грн, а  середня тривалість укомплектування вакансій склала 3 дні. За сприянням центрів зайнятості були укомплектовані 881 вакансія 196 роботодавців, рівень укомплектування становить 93,6 %, в тому числі за рахунок мешканців району  - 71,6%.

З початку року працевлаштовані 1007 незайнятий громадянин, в тому числі 681 особа, що мали статус безробітного, 244 осіб, що перебували на обліку, 82  безробітних самостійно.  Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» з початку року  прийнято рішення про відшкодування компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштованих на нові робочі місця 3 безробітних.

З метою тимчасової зайнятості, центром зайнятості на замовлені роботодавцями місця направлено на роботи тимчасового характеру 172 безробітних, приймали участь у громадських роботах 328 осіб.

З початку року за направленням  центру зайнятості професійне навчання проходили 280 безробітних (з них 30 жінок та 83 молоді). Закінчили навчання 274 особи, з яких  269 - працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

У 2017 році послугами центру зайнятості користувалося 6 осіб з числа зареєстрованих  переселенців з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, які отримали статус безробітного. Дві особи працевлаштовані та одна  брала участь у громадських роботах.

Послуги центру зайнятості отримували 130 демобілізованих учасників АТО, яким надано статус безробітного та надаються відповідні послуги та матеріальне забезпечення. Так, 27 безробітних працевлаштовані, 10 безробітних проходили професійне навчання, 7 брали участь у тимчасових та громадських роботах.

Станом на 01.11.2017 на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 565 безробітних, що на 185 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.  Із загальної чисельності зареєстрованих безробітних - 340 жінок, 188 – молодь у віці до 35 років, 255 осіб мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

До уваги роботодавців!

Якщо Вам потрібні кваліфіковані працівники вже сьогодні або на перспективу — звертайтесь до служби зайнятості.

Вам запропонують зберегти час та гроші шляхом професійного навчання безробітних за Вашим замовленням на конкретну посаду або робоче місце.

Підготовка фахівців здійснюється на базі навчальних закладів Черкащини та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції можна отримати в центрі зайнятості за адресою:  м. Умань вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1. Контактні телефони: 3-62-56, 4-05-59.